2020
Появиха се първите официални снимки на спортния Hyundai i20 N. На тях автомобилът се вижда при тестове на Полярния кръг с маскировка – но въпреки нея малкият автомобил изглежда доста по-спортен.
С по-големите въздухозаборници на предната броня, характерен спойлер на покрива и две ауспухови тръби отзад, също както и по-ниско окачване, по-големи джанти и спирачки автомобилът не демонстрира скромност. В интериора правят впечатление спортните седалки и спортният волан.

Вероятно Hyundai i20 N ще използва същия двигател като Kia Ceed GT – все пак и двете марки принадлежат към един и същ концерн. 1,6-литровият агрегат на Ceed GT генерира 204 к.с. Очаква се мощността да бъде предавана към предната ос с помощта на 6-степенна ръчна трансмисия или чрез автоматична с два съединителя. i20 N трябва да се появи при дилърите в края на 2020 на цена минимум 44 000 лв.
