11 години след първото си излизане на екрана звездата от „Трансформърс“ Бъмбълбий става герой във филм, посветен на самия него. От страната на компютърно анимирания автомобилен „персонаж“ играе американската актриса Хайли Стенфийлд. Историята представя как „Бий“ идва на бял свят – двадесет години преди първата част от поредицата. Най-забавното във филма е, че Бъмбълбий е базиран не на Chevrolet Camaro, а на ръждясала VW „костенурка“ – какъвто е първоначалният сюжет от 80-те години. Около 102 млн. долара е стойността на лентата, продуцирана от Майкъл Бей, режисьора на поредицата „Трансформърс“. По кината филмът ще се появи около Коледа. Нямаме търпение да го гледаме!