Двоен подиум за Peugeot в Световния рали крос шампионат

14
май
2018

Пилотът на отбора Peugeot Total Себастиан Льоб спечели категорична победа в Белгия зад волана на Peugeot 208 WRX! Деветкратният световен рали шампион демонстрира своите умения и талант, като спечели както полуфинала, така и силно оспорвания финал. Към Льоб на подиума се присъдени съотборникът му в отбора PEUGEOT Total Тими Хансен, който спечели 3-то място в крайното класиране зад втория Петер Солберг (VW Polo R). Силният резултат помогна на отбора Peugeot Total да се придвижи на второ място в класирането на отборите в Световния рали крос шампионат с Льоб, приближаващ водача в класирането на пилотите в Шампионата.